Національний Сорочинський ярмарок - найбільший в Україні і за її межами ярмарково-виставковий захід

Дата: 12.07.2021 09:49

З 17 по 22 серпня 2021 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться традиційний Національний Сорочинський ярмарок – окраса Полтавщини і України. Офіційне відкриття 17 серпня об 11.00 годин.

Сорочинський ярмарок сьогодні є найбільшим, найкращим і найвідомішим ярмарково-виставковим заходом, у якому щороку беруть участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування, організатори колективних експозицій, пісенні, танцювальні та музичні колективи, окремі виконавці, організатори зон відпочинку та розваг. Це понад півтори тисячі учасників, понад півмільона відвідувачів, десятки іноземних делегацій та сотні журналістів. Підготовка та проведення ярмарку здійснюватиметься з урахуванням усіх протиепідемічних правил з дотриманням необхідних санітарних вимог. Більш детальну інформацію про умови участі та бланк заявки можливо отримати на сайті: www.yarmarok.in.ua.