Фото без опису

Це літня програма для амбітної молоді — школярів, студентів, працівників органів самоврядування, підприємців, активістів та небайдужих громадян — Донецької, Запорізької та Луганської областей. 

Ініціаторкою стала головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Олена Гершикова, яка зібрала для участі команду, що представлятиме Мангушську громаду: Праведніков Микола (депутат селищної ради), Шматкова Тамара (студентка), Воронцов Василь ( депутат селищної ради), Асланова Світлана (головний спеціаліст сектору спорту відділу культури, туризму, молоді, сімї та спорту Мангушської селищної ради),  Сотник Владислав (воїн ООС).

 Щоб взяти участь у програмі учасники зібрали і презентували свою команду та пройшли конкурсний відбір. Завдяки цьому вони отримали для громади 4 примірники нової настільної гри-тренінгу "Світ Громад: Акселератор-ІІІ" та вже зовсім скоро пройдуть навчання про проведенню ігрових сесій для місцевої молоді та дорослих.

 

"Світ Громад" - це весела та захоплива навчальна симуляційна гра, впродовж якої гравці розвивають себе та змінюють життя у громаді.

 

Гра буде цікава не тільки школярам та молоді, а й підприємцям, місцевим депутатам та всім небайдужим мешканцям громади, адже вона розвиває такі навички, як:

 

 1. Підприємливість

 2. Критичне мислення

 3. Співпраця та кооперація

 4. Комунікація

 5. Читацька грамотність

 6. Інформаційна грамотність

 7. Соціальна взаємодія

 8. Лідерство

 9. Тайм-менеджмент та планування

 10. Фінансова грамотність

 11. Розуміння глобальних процесів та викликів

 12. Політична грамотність

 13. Податкова культура

 14. Вирішення комплексних задач

 15. Фандрейзингові навички

 

Ознайомитися та разом зіграти у “Світ громад” можуть усі охочі, вона знаходиться у

Центрі культури та дозвілля Мангушської селищної ради ( контактна особа Конжукова Алла Дмитрівна) та  адрес: Мангуш, просп. Миру, 71

 

Крім того, команда молоді має можливість отримати фінансування на впровадження своєї ініціативи (закупівлю обладнання чи проведення місцевого заходу) від Програми Розвитку ООН за умови успішного проходження всіх етапів навчання та челенджу.

 

Тому вже найближчим часом чекаємо якісних змін у нашій громаді від нашої прогресивної молоді! Кожен з Вас, шановні, може їм в цьому допомогти. Все просто - слідкувати за їх активністю на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/kultura.molod.sport  та інстаграм https://www.instagram.com/kultura_molod_sport та  обов’язково відгуніться на їхні пропозиції!

 Якщо Вас зацікавила можливість долучитися до ініціативи команди чи спробувати зіграти, телефонуйте за номером телефону 0987402777 , капітан команди Олена Гершикова

 Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.