Весна-літо поточного року  стали справжнім випробуванням для усіх мешканців нашого регіону. Складні погодні умови, пов`язані з великою кількістю опадів, зливи, град, пориви вітру не оминули населені пункти Мангушської територіальної громади.

В селищі Ялта підтоплено декілька будинків, найбільше постраждала територія Нової Ялти,  воду доводилось викачувати силами рятувальників ДСНС мотопомпою.  Підтопило присадібні ділянки в різних районах селища (найбільше постраждала територія в районі Центрального пляжу, вул. Матросова, в районі гірла річки Мокра Білосарайка, Новая Ялта, вул.Нахімова та інші).  Староста Сергій Спахи спільно з працівниками комунальної служби обслідував всі проблемні ділянки.
Наразі чистяться протоки, "ливньовки"для водовідведення, щоб вода прямувала до моря. Вирішується питання щодо очищення гирла річки від мулу та комиша.
 Прокопали стоки у центрі, в районі території Н.Ялта, інших ділянках. Роботи триватимуть й надалі.

Негода принесла проблеми жителям громади, проте комунальна служба, рятувальники ДСНС та керівництво громади контролюють ситуацію.