Спеціалісти відділу соціального захисту і охорони здоров’я селищної ради здійснюють прийом документів від громадян для призначення житлової субсидії на період з травня 2021 року по квітень 2022 року. 

Для зручності населення 29 та 30 червня спеціалісти  провели виїзні прийоми в селищі Ялта та селі Урзуф. В Ялті наші спеціалісти прийняли 45 заяв, відповідали на актуальні питання населення, надавали всебічну  допомогу в оформленні документів. У селі Урзуф прийом проходив спільно зі спеціалістами відділу призначення субсидій управління соціального захисту населення  Маріупольської райдержадміністрації.  Було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо змін у порядку призначення субсидій, прийнято 27 заяв.                  
                                                                                        В умовах реформування важливо забезпечити процес надання всіх соціальних гарантій жителям громади. Відтак, першочерговим завданням для нас було і є налагодження роботи відділу, який займається цим напрямком. Важливо пам"ятати, що якість послуг, які люди отримували раніше, має бути не нижчою після формування нової громади. Ми працюємо для налагодження гідного соціального захисту на своїй території !