З початку року аудитом Донеччини за результатами документальних перевірок донараховано майже 227 млн гривень

Одним з важливих завдань для податкової служби на сьогодні є забезпечення єдиних правил для всіх учасників ринку, протидія нечесній конкуренції і схемам ухилення від оподаткування та боротьба з тіньовою економікою. Тому підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

Так, з початку 2021 року фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Донецькій області провели 742 документальні перевірки, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 226,9 млн гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 21,9 млн гривень.

За січень-травень 2021 року підрозділами аудиту Донеччини забезпечено додаткових надходжень до державного бюджету 23,2 млн гривень.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал