#ЦифраДня Донеччина: 64 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень передано до правоохоронних органів з початку 2021 року
Донеччина: 64 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень передано до правоохоронних органів з початку 2021 року
У січні-травні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 64 матеріали, за якими встановлено збитки бюджету на суму більше 7 млрд 190 млн грн та виявлено легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом, на 4 млрд 651 млн гривень.
В результаті розгляду матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, що були спрямовані до правоохоронних органів, 54 матеріали було приєднано до кримінальних проваджень. Крім того, обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 4 кримінальні провадження.
Більше 14% від усіх виявлених правопорушень – це порушення у сфері державних закупівель. Так, з початку року управлінням вже складено 9 матеріалів щодо порушень в цій сфері на суму понад 375 млн гривень.
Головним управлінням ДПС у Донецькій області з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Підписатися на Facebook
www.facebook.com/tax.donetsk
Підписатися на Telegram-канал
Підписатися на YouTube
youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot
#правопорушення, #перевірки, #ДПС_Донеччина
4. #ДПС_Донеччини_пояснює
15 червня – граничний термін подання заяви про перехід на спрощену систему
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно з п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування (перша – третя група) шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.
Такий перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання, який є платником інших податків і зборів, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст. 291 ПКУ.
Згідно з п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ для переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розділ XIV ПКУ.
Таким чином, перейти з ІІІ кварталу 2021 року на спрощену систему оподаткування (перша – третя група) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може подавши до відповідного контролюючого органу заяву до 15 червня включно.
Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook.
Підписатися на Facebook
www.facebook.com/tax.donetsk
Підписатися на Telegram-канал
Підписатися на YouTube
youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot