23 червня на головній площі  смт. Мангуш відбувся Гала концерт 13  відкритого фестивалю  дитячої художньої творчості «Ялтинські зорі» імені О.Ю. Аврамова.  На заході були присутні заступники  голови Марина Кудрявцева  та Володимир Матяш,  начальник відділу освіти Неллі Сєвєріна, начальник відділу культури,   туризму, молоді, сім ї та спорту Наталія Тосхопаран, директори  закладів освіти  та культури громади,  художні керівники творчих колективів, члени журі фестивалю, батьки дітей та самі діти – головні учасники події.

Після  яскравої, костюмованої  урочистої ходи лауреатів фестивалю  з вітальним словом  до присутніх звернулася заступник селищного голови  Марина Кудрявцева.  Вдалих виступів також побажали  дітям  Неллі Сєверіна, члени жюрі та дружина засновника фестивалю  Ірина Аврамова.

У фестивалі, відбірні тури якого проходили впродовж травня  в пересувному форматі, взяли участь близько 300 дітей громади. Члени журі переглянули близько 150 художніх номерів в очному та онлайн форматі. За рішенням журі дипломантами фестивалю визнані 35 окремих учасників та художніх колективів, лауреатами – 47. Серед них 19 переможців, тобто учасників, що посіли перші місця та 2 володарі Гран-прі.

Визначення переможців здійснювалося згідно Положення про фестиваль  , затвердженого відділом освіти та зареєстрованим  в Головному управлінні юстиції  в Донецькій області №143 від 25.04.2019 року.

Виступ   переможців та  їх нагородження відбувалися  за віковими категоріями.
   Наприкінці дійства, діти споглядали сценічний феєрверк та раділи,  намагаючись піймати блискучі конфетті   з пневматичної пушки .

Неможливо перерахувати в рамках однієї публікації  імена всіх лауреатів,  та й потреби в цьому немає, бо перемогами своїх вихованців   із учасниками соцмереж  вже поділилися  всі художні керівники та очільники закладів, які вони представляють. Так і має бути.  Вітаємо всіх!