На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради під головуванням  селищного голови Володимира Караберова розглянуто ряд важливих питань.
       З метою забезпечення безпеки життя людей на водних об’єктах  Мангушської селищної ради  розглянуто питання  щодо можливості встановлення та обладнання рятувальних постів, зокрема на території пляжів загального користування, які належать селищній раді (с.Урзуф, с.Ялта, с.Юр'ївка, с.Мелекіно, с.Білосарайська Коса). З пропозиціями щодо обладнання та розташування рятувального посту з плавзасобами в с.Урзуф на території пансіоната “Радуга” ТОВ “Азовська радуга” виступив представник аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області. Голова комісії зазначив, що питання буде вирішено позитивно та на майбутнє, для забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розглянути можливість розміщення рятувальних постів з плавзасобами атестованих спеціалізованих аварійно-рятувальних служб вздовж узбережжя Азовського моря в межах населених пунктів Мангушської селищної ради.       
Також обговорювались питання:
       1.Про запобігання поширенню на території Мангушської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
       2. Про затвердження номенклатури та обсягів накопичення місцевого матеріального резерву матеріально-технічних засобів щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, визначення місця розміщення матеріального резерву.
       3.Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2021 року.

       За результатами засідання комісії ТЕБ та НС селищної ради причетним керівникам установ, підприємств, організацій надані відповідні протокольні доручення з стислими термінами їх виконання.