15 червня відбулася зустріч майбутніх членів клубу дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Дата: 16.06.2021 09:39

Метою діяльності клубу  є залучення дітей до культурного і туристичного життя громади , а також  отримання нових навичок та вмінь.
Створення  данного клубу - це важлива ідея, завдяки якій у дітей буде можливість :
- отримати нові  знання  про визначні місця Приазовського краю;
- прийняти участь в  екскурсійних, тематичних поїздках та походах, експедиціях, екологічних акціях;
- відвідати  музеї, заповідники та цікаві місця;- вчитися фотографувати, створювати відеоролики та ще багато корисного та цікавого.
 Запрошуємо увсіх дітей  взяти участь у наступному засіданні клубу, яке відбудеться 22 червня 2021 року о 14.00 в Комунальному закладі«Центр культури та дозвілля Мангушської селищної ради».