15 червня під головуванням заступника селищного голови Володимира Матяша відбулось засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Мангушської селищної ради.
       На порядку денному челени комісії  розглянули повідомленя від Маріупольського районного відділу поліції №4 про випадки вчинення домашнього насильства на території Мангушської селищної ради.
       Також було проаналізовано алгоритм дій суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, голова комісії, пан Володимир, наголосив на необхідності своєчасного та ефективного вжиття спеціальних заходів у сфері протидії насильству на території Магушської територіальної громади.