В Урзуфі відкрито Пункт тимчасового базування бригад швидкої допомоги

Дата: 16.06.2021 08:35

15  червня в куротному Урзуфі був відкритий Пункт тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги. На відкритті були присутні   заступник селищного голови  Володимир Матяш та староста населених пунктів Урзуф і Бабах Тарама Віталій Аврамов, керівництво Маріупольського підрозділу Центру Валерій Закржевський та Андрій Кононов та медичні працівники.

Пункт тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги наразі розташований в приміщенні колишньої  Урзуфської сільської ради. Надання медичної допомоги нашим мешканцям та гостям громади буде здійнюватися бригадою швидкої допомоги не тільки в Урзуфі, але й в інших населених пунктах. У разі потреби, мешканці так само можуть звертатися по допомогу за номерами 103 та 112.