9 червня  заступник селищного голови Володимир Матяш та начальниця відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту селищної ради Наталя Тосхопаран взяли участь у селекторній нараді управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації. Нараду проводила начальник управління Лілія Золкіна.

Під час наради були розглянуті наступні нагальні питання:

Організація та проведення у червні 2021 року управлінням заходів з реалізації державної молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.
Про забезпечення координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
Про проєкт регіональної програми розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Донецькій області на 2021-2025 роки.