Про необхідність укладання договорів

Дата: 11.06.2021 10:24

КП «Мангушське УКП» інформує про необхідність юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, які здійснюють свою діяльність на території Мангушської громади на період літнього сезону, звернутись до КП «Мангушське УКП» для укладання договорів надання комунальних послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів, централізованого водопостачання та водовідведення. Договір можна укласти за місцем здійснення підприємницької діяльності на дільницях КП, розташованих в кожному населеному пункті Мангушської громади.
Інформація для населення, котре здійснює підприємницьку діяльність в літній сезон, а саме - здачу житла курортникам. Вам необхідно укласти договір з КП «Мангушське УКП» за місцем розташування в смт.Мангуш, смт Ялта, с. Мелекіне, с. Урзуф, с.Белосарайська Коса, с. Юр`ївка. При собі потрібно мати правовстановлюючі документи та інформацію про фактичну кількість койко-місць.