Фото без опису

3 червня Мінцифра запускає Цифрограм для медичних працівників (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Цей тест розроблений також на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., а саме, Рамки цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL).

Відповідно, ми пропонуємо протестувати медичних працівників на професійні знання з цифрової грамотності в 6ти сферах:

1. Основи комп’ютерної грамотності

2. Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними

3. Створення цифрового контенту

4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві

5. Безпека у цифровому середовищі

6. Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві

Кожна сфера містить 5 компетенцій, таким чином, в ньому визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за 3-ма базовими та 6-ма підрівнями. Максимальна кількість балів, яку може набрати медичний працівник - 90 балів.

Хочемо звернути вашу увагу на можливість зрозуміти рівень цифрової

грамотності співробітників медичних закладів.

Для цього потрібно:

- поширити інформацію по всім ваших каналах комунікації про Цифрограм. Дизайн матеріали ви можете знайти за цим лінком - https://cutt.ly/jnovowU .

- в полі "Я працюю в компанії/сфері" написати назву вашої установи без лапок, наприклад, Міністерство цифрової трансформації. Головне, щоб назва установи була узгоджена зі всіма працівниками. Якщо назви будуть різні, ми не зможемо надати вам якісну статистику.

- надсилати нам не частіше разу на 3 місяці запит для отримання статистики по вашій установі шляхом відправлення офіційного листа на Міністерство через систему електронного документообігу.

Також, додатково інформуємо, що на платформі Дія.Цифрова освіта є освітній серіал «Цифрові навички для медиків» (https://cutt.ly/tnzodgR) - це 10 серій освітнього серіалу за участі лікарів, медичних експертів, представників МОЗ, НСЗУ, ДП «Електронне здоров’я», а також технічних спеціалістів електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ).

Facebook: https://www.facebook.com/diia.education

Instagram: https://www.instagram.com/diia.education

Telegram: https://t.me/diia_education

Viber: https://bit.ly/2QRzQnA

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMe1kvMVQ