Мангушська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє що починаючи з 01 серпня 2020 - 579 платників Донецької області (54  юридичних осіб та 525 підприємців) успішно  скористались безкоштовним програмним рішенням від ДПС та зареєстрували 692 програмних реєстратора розрахункових операцій. Найбільш активними користувачами програмних РРО залишаються фізичні особи - підприємці, які позитивно оцінили переваги їх застосування.

Станом на 01 червня поточного року - 2 підприємця  Мангушської громади  теж використали переваги програмних РРО та зареєстрували 3 програмних РРО.

Починаючи з 1 серпня 2020 року поряд з традиційними РРО можуть застосовуватися програмні РРО. Програмний РРО має чимало  переваг перед класичним. Головне - це економія коштів на придбанні традиційних касових апаратів та  щомісячній  платі за їх сервісне обслуговування. Крім того :

• вільний вибір для субєкта господарювання;
  • відсутність посередників (еквайєра, ЦСО);
  • відсутність експертизи для комерційних ПРРО;
  • пристосовність для будь-якого пристрою, що підтримує операційну систему Windows, Android;
  • он-лайн реєстрація в контролюючому органі;
  • виключно електронний документообіг;
  • безкоштовність (програмне рішення ДПС).

Додаткова інформація:  http://zir.tax.gov.ua/main/rro