Чудова погода та хороша кампанія - це мінімум, який мешканцям Мангушської громади подарує фестиваль з рибного лову! Хочете дізнатись більше ?

Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Володимира Матяша у селищній раді пройшла нарада щодо організації та проведення у Мангушській громаді фесту - змагання з рибного лову.

Євген Прилипа, голова Донецької обласної асоціації рибного спорту розказав, як проходять  змагання на водоймищах нашої області, про цілі і задачі таких спортивних заходів. Переможці, яким посміхнеться удача у вигляді БігФіш! отримають кубки, медалі, а ще славу та почет.

Бажаючі, які схочуть поповнити ряди риболовів-любителів зможуть це зробити, попередньо зареєструвавшись. Усі деталі - згодом.