21 травня Мангушський районний центр зайнятості провів профорієнтаційний захід «Вибір професії або задача з багатьма невідомими». Вебінар відбувся з використанням платформи ZOOM для учнів Мангушської загальноосвітньої школи № 1.

В заході взяли участь старшокласники загальноосвітньої школи, вчителі, представники Маріупольського професійного ліцею, Маріупольського державного університету,  Азовського морського інституту, Донецького прикордонного загону.

«Державна служба зайнятості зичить успіхів у навчанні, обранні оптимальної професії, яка задовольнить особисті інтереси кожного та принесе користь суспільству»,- зазначила директорка

Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна. Вона   проінформувала присутніх про особливості регіонального ринку праці, його потреби в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості випускникам шкіл. Відзначила, що однією із головних причин молодіжного безробіття є необґрунтований, а ще частіше, і помилковий вибір професії.

З відео презентаціями виступили представники навчальних закладів. Вони  представили професії, які готують в цих навчальних закладах. Це, насамперед професії  водія, машиніста автомобільного крана, маляра-штукатура, перекладача, педагога, штурмана  та ін.

Начальник відділення комплектування Донецького прикордонного загону Олександр Гребенюк  надав інформацію щодо професії військового, можливості проходження служби в українській армії  та отримати безкоштовну вищу освіту.

Особливу зацікавленість у підлітків викликала інформація  профконсультантки Ірини Соловйової  про онлайн помічника у виборі професії від державної служби зайнятості - мобільний додаток «Центр професійної орієнтації».