Проводиться вивчення стану виховної роботи навчальних закладів громади

Дата: 21.05.2021 15:42

З метою забезпечення виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», згідно робочого плану і графіку перевірки, затвердженого наказом начальника служби у справах дітей Мангушської селищної ради від  03 лютого 2021 року № 1, службою постійно проводяться перевірки стану виховної роботи у  навчальних закладах Мангушської громади. З початку року було проведено 2 перевірки. За результатами складено відповідні довідки. Порушень не виявлено.

В ході перевірок навчальних закладів, акцентується увага на питаннях  захисту прав дітей, організації роботи із запобігання дитячої бездоглядності та впровадження здорового способу життя.

Загалом виховна робота навчальних закладів громади направлена на розширеня правових знань учнів, формування норм моралі та права, застосовуваня правових знаннь в повсякденному житті та виховання поваги до Закону, прав і свобод інших людей.