Фото без опису            
                                                                                                       
18 травня  наша держава святкує професійне свято резервістів – громадян, які сумлінно виконали свій конституційний обов’язок, проявили відвагу, героїзм та стійкість під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, і сьогодні знаходяться у готовності в будь-який час знову стати до лав українського війська. 

Мангушський селищний голова Володимир Караберов та військовий комісар підполковник Андрій Скляров відзначили грамотами військового комісара Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки кращих резервістів та кращого суддю з волейбольного турніру Артема Попруженка. Грамотами селищного голови за вірність народу України, патріотизм, сумлінне виконання свого конституційного обов"язку, проявлену відвагу, героїзм під час захисту незалежності та територіальної цілісності України та з нагоди свята були нагороджені солдати резерву Сергій Халдай та Євген Супрун. 

Мангушська громада пишається нашими співвітчизниками і молиться за кожного  – хто готовий у важкі часи знову взяти в руки зброю, аби захистити Вітчизну та принести перемогу, а з нею – і мир на нашу землю, до кожного українського дому.

Фото без опису

Фото без опису