На порядку денному - попередній розгляд заявок поданих на Конкурс проєктів місцевого розвитку-2021

Дата: 14.05.2021 14:15

У Мангушській селищній раді сьогодні, 14 травня, під головуванням селищного голови Володимира Караберова відбулось чергове засідання Наглядової ради.  На порядку денному був розгляд заявок від ініціативних груп громадян, громадських організацій громади, поданих на Конкурс проєктів місцевого розвитку-2021.  Нагадаємо, що Конкурс проводиться з метою сприяння жителям Мангушської селищної територіальної  громади у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громад, об'єднання ресурсів Мангушської  селищної територіальної громади, громадськості, суб'єктів господарювання, бізнесу для вирішення соціально значущих проблем громади. Члени Наглядової ради ознайомились із заявками та попердньо зробили відбір проєктів для подальшого етапу. З 27 заявок - 13  було відібрано для презентації.

Наступний етап - презентація проєктів авторами і визначення переможців Конкурсу. Дату та час проведення другого етапу - презентації буде повідомлено згодом.