13 травня у Мангушському районному центрі зайнятості пройшов майстер-клас на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

«Мета нашої зустрічі – визначити шляхи пошуку роботи вашої мрії. Роботи, яка буде в задоволення відповідно до ваших запитів і вподобань. Шукаючи роботу, будьте максимально активними!» - зазначила фахівчиня районного центру зайнятості Олена Брага. Безробітні дізналися про сучасні технології пошуку роботи та джерела інформації про вакансії.

У підготовленій відео презентації пошукачам роботи було продемонстровано інтерфейси сервісів та додатків служби зайнятості а також надано роз’яснення з їх користування.

Також було детально розібрано питання попередження від шахрайства при працевлаштуванні. Фахівчиня зауважила: «Один з найпоширеніших способів обману – недотримання домовленостей між працівником і працедавцем. Щоб убезпечити себе від шахрайства, потрібно уважно читати угоди, які підписуєте, а, в окремих випадках, звертатись за юридичною консультацією».