Управління соціального захисту населення Маріупольської  районної державної адміністрації (Мангушська громада) інформує:

Заяви від пільговиків, які мають право на  придбання твердого палива та скрапленого газу, у 2021 році приймаються  спеціалістами  Мангушської селищної громади за адресою: смт Мангуш вул. Поштова, 65.

Для призначення пільг необхідно звернутись з паспортом, посвідченням, яке дає право на пільги, відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі, особовий рахунок, відкритий в банківському відділенні. Без відповідної заяви пільговика виплати Управлінням здійснюватись не будуть.

Також звертаємо увагу, що у разі призначення житлової субсидії особам, які мають право на пільги, відповідні пільги не нараховуються.

Консультації та попередній запис проводиться за телефоном 097 068 30 66.