Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. Ми маємо подолати цей вірус разом.

Шановні мешканці!

У Мангушській громаді проводиться вакцинація населення від COVID-19.  За інформацією т.в.о  директора НКП "Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бориса Репухова: на території громади працюють пункти щеплень, на кожному з яких вже проводиться вакцинація осіб (смт Мангуш, смт Ялта, с. Мелекіне, с.Урзуф).
Щеплення здійснюється вакциною AstraZeneca.
Проводиться  вакцинація з суворим дотриманням протиепідемічних вимог. Побічних реакцій під час вакцинації та у процесі спостереження не виникало.
Лікар - спеціаліст з вакцинації - Ольга Олексіївна Матвієнко.
Вакцинація від COVID-19 є добровільною та безкоштовною.
Всі бажаючі можуть убезпечити себе та своїх близьких від зараження коронавірусною інфекцією, зробивши щеплення у пункті щеплення.
Запис на вакцинацію можна здійснити у будь-якому фельдшерському пункті, лікарській амбулаторії, у свого сімейного лікаря, лікаря-терапевта або фельдшерів, а також в реєстратурі або за номером телефона  реєстратури в Мангуші: (06297) 2-46-06, 096 031 21 90.
Бажаємо всім міцного здоров’я! І не забуваймо, що вакцинація - це Ваш захист, захист Вашої родини, захист Ваших рідних та оточуючих Вас людей!