5 травня своє 35-річчя відзначає Павло Олександрович Кириленко, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації.

Шановний Павле Олександровичу!
Прийміть від Мангушської громади найтепліші вітання з Днем народження! Щиро бажаємо  Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння! Бажаємо в плідній праці примножувати добробут і злагоду на Донеччині!  Ваша рішучість та наполегливість дозволили подолати величезну кількість перепон, створивши  сприятливі умови  для  розквіту всього регіону, відновленню його діяльності за всіма напрямками.

Мангушська громада  впевнено крокує до нових звершень, відчуваючи повсякденно Вашу підтримку в усіх наших добрих починаннях! Божого благословення Вам в усіх справах заради щасливого майбутнього нашої держави! Адже сонце України встає на Донбасі!