На військовому полігоні с. Бердянське був проведений  “Єдиний стрілецький день” з особовим складом Мангушського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з залученням резервістів та військовозобов’язаних приписаних до підрозділів територіальної оборони. Основна увага приділялась  заняттям з вогневої підготовки, тактичної, розвідувальної, інженерної, військово-медичної, спеціальної та підготовки із зв’язку. Від Мангушської громади участь у заходах Єдиного стрілецького дня взяла секретар селищної ради Світлана Олефір. Виступаючи перед присутніми, секретар селищної ради наголосила на важливості та необхідності проведення таких навчальних заходів, адже територіальна оборона є важливою складовою в системі оборони держави. В свою чергу військовий комісар Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Віктор Павлюк передав  Грамоту Мангушському селищному голові Володимиру Караберову  за значний особистий внесок  у зміцнення обороноздатності України та допомогу особовому складу Збройних Сил України та  подякував керівному складу селищної ради та депутатському корпусу за  співпрацю і розуміння важливості цієї спільної роботи.