29 квітня у Мангушському районному центрі зайнятості з використанням онлайн платформи Zoom пройшов майстер-клас на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Фахівчиня районного центру зайнятості Олена Брага проінформувала безробітних про сучасні технології пошуку роботи та джерела інформації про вакансії. Під час вебінару пошукачів роботи було ознайомлено з їх перевагами та недоліками. Увагу слухачів також було приділено питанню попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Учасники заходу дізнались про різноманітні джерела пошуку роботи, насамперед, у форматі онлайн: сервіси та додатки служби зайнятості,  сайти з пошуку роботи, соціальні мережі, сайти оголошень, офіційні сторінки підприємств та організацій.

У ході дистанційного спілкування було наголошено про важливість планування пошуку роботи а також обговорено різноманітні лайфхаки з підготовки та проведення результативного пошуку вакансій.