Питання організації роботи наметових таборів для відпочинку молоді  в Донецькій області у 2021 році стало темою онлайн-наради сьогодні, 29 квітня. У Мангушській громаді на зв"язку були заступник селищного голови Володимир Матяш та начальник відділу культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту Наталя Тосхопаран.
Онлайн-нарада проходила за участі начальника відділу сприяння розвитку молоді та утвердження здорового способу життя Міністерства молоді та спорту України Валентини Коляди, начальника відділу молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Володимира Кіріндаса та головного спеціаліста відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Тараса Назарківа під головуванням начальника управління Лілії Золкіной.

В умовах пандемії питання створення наметових таборів актуальне і доцільне.  Така потреба є і запит є. Тим більше, що відпочинок передбачає проведення дозвілля на свіжому повітрі.