29 квітня заступник голови селищної ради Володимир Матяш та начальник відділу культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту Наталя Тосхопаран взяли участь в оналйн-нараді з питань запобігання та протидії домашньому насильству, організованного управлінн

Дата: 29.04.2021 16:09

Тема наради  -  затвердження Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 398 порядку та умов надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі (далі – Порядок) та участь територіальних громад Донецької області в отриманні зазначеної субвенції.