Минулого тижня на "Гарячу лінію" заступника селищного голови Володимира Матяш надійшов дзвінок з проханням навести лад зі сміттям  у центрі Мангуша  на території, закріпленій за магазинами та іншими установами громади. Того ж дня із суб'єктами господарювання була проведена розмова щодо укладання договорів з комунальною службою  на вивіз ТБО та проведення прибирання прилеглої території.
Наразі на  "проблемне місце" Мангуша виїхала бригада комунальників, аби прибрати зібране сміття, якого назбиралось на декілька заходів спеціалізованою технікою!

Тепер цю територію мало хто впізнає з місцевих мешканців. Кажуть так чисто тут давно не було !

Маємо надію,що така чистота буде підтримуватися всюди по Мангушській громаді, адже чисто не там, де прибирають, а там,де не смітять.