28 квітня т.в.о. директора комунальної установи «ЦНСП Мангушської селищної ради» Наталія Солодка та завідувач відділення соціальної роботи в громаді Олена Антоненко взяли участь в тренінгу  "Забезпечення мобільності та доступності надання соціальних послуг задля розвитку системи соціального захисту населення у громадах" у рамках проекту «Спеціальна програма підтримки Східної України», що здійснюється Deutsche GIZ GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Такі корисні тренінги завжди надають можливість  вдосконалювати свої навички в роботі щодо якісного надання  соціальних посуг. На тренінгу була можливість обмінятися  досвідом між громадами щодо надання соціальних послуг з урахуванням доступності та мобільності. Зокрема, наші фахівчині переглянули відео-презентацію колег з Запорізької області - "Організація надання послуги "Соціальне таксі" у Широківській територіальній громаді".