Фото без опису

28 квітня Мангушським районним центром зайнятості проведено онлайн вебінар «Військова служба за контрактом -  впевнене майбутнє».

У заході взяли участь представники відділення рекрутингу та комплектування районного центру комплектування та соціальної підтримки Донецького прикордонного загону.

Директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна розповіла безробітним про стан ринку праці району та актуальні вакансії. Вона зазначила: «Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних. В військових частинах та прикордонних військах  є потреба в водіях, артилеристах, танкістах, кухарях, діловодах та багатьох інших військових спеціальностях. До того ж, ці посади забезпечені високим рівнем заробітної плати».

Представники  районного центру комплектування та соціальної підтримки,  Донецького прикордонного загону   надали  інформацію про умови прийняття на військову службу за контрактом у Збройні Сили України та прикордонні війська. Вони проінформували про оплату праці, додаткові грошові виплати і винагороди, щорічні і додаткові відпустки, соціальні гарантії та визначені чинним законодавством пільги та компенсації. Також надали роз’яснення про можливості вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів під час служби.  

Слухачі задавали питання представникам запрошених структур та отримали компетентні відповіді.

У вебінарі взяли участь 16 безробітних. Захід був спрямований на підбір кандидатів  серед незайнятого населення для проходження військової служби за контрактом. За результатами якого, двоє безробітних виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

Фото без опису