На порядку денному  питання щодо запобігання поширенню на території Мангушської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та посилення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території громади.

Комісією вирішено:
- Продовжити дистанційну форму навчання в закладах загальної середньої освіти селищної ради з 26.04.2021 року до 30.04.2021 року включно.

-  Перевести на дистанційну форму навчання роботу Мангушського центру дитячої творчості з 26.04.2021 року до 30.04.2021 року включно.

-  Призупинити роботу та приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) з 26.04.2021 року до 30.04.2021 року включно.

Заборонити з 26.04.2021 року до 30.04.2021 року включно:

-  проведення культурно-масових та спортивних заходів;
-  проведення репетицій, колективів художньої самодіяльності, засідань клубів за інтересами;
-  проведення тренувань спортивних секцій, занять у спортивних залах.
-  навчальний процес у Мангушській школі мистецтв;
-  Мангушській ДЮСШ "Колос".
 Розглянути можливість дистанційної форми навчання.
       Всім керівникам посилити контроль, забезпечити  запровадження та неухильне дотримання передбачених актами законодавства протиепідемічних заходів на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з урахуванням рівня протиепідемічної небезпеки.