Під головуванням першого заступника селищного голови Михайла Агурбаш 26 квітня відбулась нарада  з комунальних питань зі старостами громади. Участь у нараді взяли заступник селищного голови Володимир Матяш, начальник комунального підприємства "Мангушське УКП" Михайло Ставрулов та інші.

В ході наради обговорені питання щодо благоустрою  населених пунктів перед святами та поминальними днями. Старости узгоджували поточні питання з комунальної сфери з начальником комунального підприємства. Зокрема, підіймалося питання щодо укладання договорів з населенням у тих населених пунктах, де не має виробничої дільниці  комунального підприємства. Тож буде сформований графік, за яким буде виїзжати комунальна служба щодо укладання договорів. Старости взяли це питання під контроль. Підіймались і інші питання: прибирання стихійних сміттєзвалищ, ремонт доріг, заміна приладів освітлення, обкос територій тощо.
Усі вони тримаються на контролі в селищній раді.