Вітаємо  Владислава Чорного з вдалим виступом на чемпіонаті України з пауерліфтингу.

В запеклій боротьбі з двома чемпіонами світу Заслуженими майстрами спорту України Миколою Баранніком (місце у сумі триборства з результатом 907,5 кг) та Андрієм Наньєвим (місце у сумі триборства з результатом 880 кг), Владислав проявив справжні бійцівські якості та зміг вибороти срібну медаль у присіданні з результатом 355 кг
бронзу в жимі лежачи результат 240 кг срібну медаль у тязі з результатом 297,5 кг срібну медаль у сумі триборства 892,5 кг.

Владиславе, від імені Мангушського селищного голови Володимира Караберова та усієї громади прийми наші щирі вітання! Бажаємо нових здобутків і звершень в ім'я рідного краю і всієї Батьківщини !