Робота адмінкомісії

Дата: 26.04.2021 08:47

23 квітня під головуванням першого заступника селищного голови Михайла Агурбаш було проведено засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Мангушської селищної ради.

У ході проведення засідання було розглянуто три складених протоколи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 156 КУпАП та ст.152 КУпАП, за якими винесено постанови.

Розгляд і вирішення справ в адміністративній комісії сприяє вихованню громадян у дусі точного і неухильного додержання законів, правил співжиття й чесного ставлення до державного і громадського обов'язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобіганню вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так й іншими особами.

Шановні громадяни, просимо дотримуватись законів та не порушувати їх!!!