Дата: 22.04.2021 11:51

На виставці презентовано документи, що відтворюють перебіг подій в перші дні катастрофи, а саме: лист-повідомлення директора ЧАЕС Брюханова В.П. та доповідна записка секретаря обкому партії Ревенко Г.І. щодо вибуху на блоці № 4 ЧАЕС, доповідна записка міністра внутрішніх справ  УРСР Гладуш І.Д. про евакуацію населення із зони аварії на ЧАЕС, наказ командуючого військами Київського військо про організацію режиму радіаційної безпеки у військах, які залучалися для ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інші архівні фотодокументи, що відтворюють увесь трагізм страшно техногенної катастрофи, розповідають про мужність і героїзм ліквідаторів  наслідків аварії на ЧАЕС.

Чорнобиль – це наш біль і пам’ять. Ми завжди пам’ятаємо загиблих героїв. Ми шануємо учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які серед нас.