Меморандум про співпрацю з поліцією Донецької області 16 квітня  підписав голова Мангушської селищної ради Володимир Караберов та заступник начальника поліції Донецької області Микола Кащук.

Проєкт забезпечить відкриту співпрацю населення та поліцейського офіцера громади, який буде підзвітній Мангушській громаді. Орієнтовно, поліцейський офіцер громади почне працювати у середині вересня.

Згідно з меморандумом, поліція забезпечує кваліфіковану підготовку та повне екіпірування працівника, який матиме змогу вирішувати широке коло безпекових питань на території своєї громади: реагування на виклики, розкриття злочинів, допомога громадянам у складних життєвих обставинах. 24/7 поліцейський перебуватиме на території громади, опікуючись виключно проблемами її жителів.

«На Донеччині проєкт вже працює протягом трьох місяців у дев’яти об’єднаних територіальних громадах. За цей час ми не почули жодної скарги від мешканців громад. У нас тільки позитивні відгуки», - зазначив Микола Кащук.
В свою чергу Володимир Караберов пообіцяв всебічну співпрацю, адже безпека громадян - понад усе.