На підставі рішення виконавчого комітету Мангушської селищної ради від 16 квітня 2021 року № 102 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мангушської селищної ради» та відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня  2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мангушської селищної ради  (далі – Центр).

        Місце знаходження  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мангушської селищної ради:  87400, Донецька область, Маріупольський район,                  смт Мангуш,  вул.Поштова, 65.

Основними напрямками діяльності Центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року № 526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину (обідня перерва з 12:00 до 13:00) з 16 квітня 2021 року по 30 квітня 2021 року.

Документи приймаються  за адресою: кабінет № 217, проспект Миру, 72 , смт Мангуш Маріупольський район, Донецька область, електронна адреса: 04340493@mail.gov.ua

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідку про відсутність судимості;

перспективний план розвитку Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Мангушської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта за спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності  – не менше 1 року.

Під терміном «спеціальність відповідної галузі знань» розуміється отримання вищої освіти за спеціальністю галузі знань, яка включає основні предметні області освіти і науки споріднених спеціальностей, за якими здійснюється, професійна підготовка.  

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

неподання ними повного пакета документів;

невідповідності кваліфікаційним вимогам;

наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

         Проведення конкурсу на заміщення посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мангушської селищної ради відбудеться в приміщенні Мангушської селищної ради  06 травня 2021 року о 14.00 години. 

 

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу управління персоналом селищної ради, Туманова Ірина Ростиславівна, електронна адреса: 04340493@mail.gov.ua, телефон – 097 278 77 33.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ