Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. Нині весняна толока  Мангушської громади у розпалі.

Сьогодні участь у еко-прибиранні  взяли трудові колективи підприємств, установ та організацій, старости населених пунктів, освітня спільнота, колектив Мангушської селищної ради на чолі з селищним  головою Володимиром Караберовим, а також небайдужі громадяни, долучившись до упорядкування прибудинкових територій.

 Колетивно дружно впорядковували прибудинкові території адміністративних будівель та закріплені за організаціями ділянки територій. У селах, окрім прибирання, ще й займалися і озелененням територій. Переважна більшість трудових колективів нашої громади  прибрали закріплену територію, доглянули клумби, побілили дерева, розчистили і побілили бордюри.

 Мангушська селищна рада  і надалі буде об’єднувати зусилля, скоординовувати роботу працівників  колективів, учнівської молоді, всіх жителів територіальної громади на успішне проведення масштабної весняної толоки.

 Ніхто за нас не наведе порядок на нашій землі. Тож не будьмо байдужими, подбаймо про чистоту і красу рідного краю. Еко-прибирання триває й далі!