На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій  від громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів Мангушська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Мангушської селищної ради на 2022 рік» та аналіз регуляторного впливу.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Мангушської селищної ради в розділі «Офіційні документи» .
          Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються у письмовій формі  протягом місяця з дня оприлюднення проекту  на поштову адресу:  смт Мангуш пр. Миру, 72  та електронну  адресу 04340493@mail.gov.ua