14 квітня відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мангушської селищної ради. Комісію проводила заступник голови Мангушської селищної ради, заступник голови Комісії  з питань захисту прав дитини Марина Кудрявцева.

На розгляд комісії було винесено 5 питань:
  1. Про надання висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.
  2. Про утворення та затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
  3. Про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  4. Про стан виховання, утримання і розвитку дітей-сиріт, які виховуються в  прийомній сім’ї.
  5. Про стан виховання, утримання і розвитку дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується в  прийомній сім’ї.

Під час засідання члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.
За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням законодавства та  інтересів дітей.