14 квітня заступник селищного голови Володимир Матяш, начальник відділу культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту селищної ради  Наталя Тосхопаран, а також працівники відділу взяли участь у семінарі Департементу економіки Донецької облдержадміністрації в режимі онлайн.

Тематичний напрямок семінару складався з актуальних питань профільного відділу, а саме - перспективи реорганізації закладів культури в територіальних громадах шляхом створення поліфункціональних культурних центрів; 
Про основні програмні документи щодо розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області.
Зокрема розглядалося питання "Про рішення Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту від 18.02.2021 №22 про рекомендації з покращення розвитку сфери фізичної культури та спорту в регіонах". Фізична культура і спорт є складовими частинами виховного процесу дітей, молоді і повноцінного життя дорослого населення. Основне її призначення – зміцнення здоров’я, підвищення фізичних та функціональних можливостей організму людини, забезпечення здорового дозвілля, утвердження спортивного авторитету Мангушської громади у області. Тому профільний відділ селищної ради робитиме всі необхідні заходи для покращення розвитку сфери фізичної культури і спорту в громаді. 
Також на семінарі говорили про реформування державної статистичної звітності у сфері фізичної культури і спорту та про реалізацію державної сімейної молодіжної політики та національне-патріотичне виховання у Донецькій області.