Ми продовжуємо серію публікацій, які сповіщають жителів громади  про діяльність старост.

На цьому тижні в кабінеті у старости сіл Урзуф та Бабах—Тарама Віталія Аврамова  відбулась організаційна нарада з питань благоустрою населених пунктів.
Спільно з директором КП "Мангушське УКП" Михайлом Ставруловим із запрошеними юридичними особами була проведена інформаційно-роз'яснювальна робота щодо дотримання правил благоустрою та необхідності заключення договорів на  вивезення твердих та рідких побутових відходів, а також заключення договорів на водопосточання. Зокрема, на нараді розгядались питання щодо сезонної оплати підприємців за комунальні послуги та інші.
"Благоустрій - це порядок в усьому", - впенено каже директор КП "Мангушське УКП", адже від того, як усі будуть справно заключати договори, сплачувати послуги, залежить порядок наших населених пунктів та життєздатність самого комунального підприємства.