13 квітня у селищі Ялта, з метою запобігання короновірусної інфекції COVID-19, проводилась чергова дезінфекція місць масового скупчення людей.  До  проведення профілактичних дій щодо дезінфекції  задіяні працівники Нікольської міжрайонної держпродспоживслужби.

Дезобробку пройшли прилеглі території та входи до торгових закладів, аптек, автозупинок, поліклініки, станції швидкої допомоги, пошти та відділення банку, Нової пошти, під'їздів багатоквартирних будинків та інших місць скупчення людей.

Нагадуємо, що дезобробка громадських місць проводиться систематично, раніше до обробки долучались спеціалізовані служби м.Маріуполь, співробітники ДСНС, наразі сан.обробку здійснюють працівники Нікольської міжрайонної держпродспоживслужб.