Свого часу Сергій Яковлевич був головою районного комітету народного контролю, працював заступником голови Першотравневої районної ради народних депутатів, очолював районний відділ вузла зв’язку, працював заступником голови райдержадміністрації, заступником Мангушського селищного голови. За час своєї трудової діяльності зробив чимало для розвитку та процвітання рідного краю. Але найголовніше - його пам’ятають як порядну  і чесну людину.  Він вів активну громадську роботу, допомагав своїм колегам порадою, ділився досвідом.

Нехай добрий, світлий спомин про Сергія Яковлевича  назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельців, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.
     Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла йому пам’ять.