Сьогодні свій віковий ювілей відзначає жителька Мангуша Віра Тимофіївна Онищенко. Довгожительку зі святом від імені селищного голови Володимира Караберова  привітав заступник  Володимир Матяш, начальник відділу культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту Наталя Тосхопаран, голова районної організації ветеранів війни та праці Любов Чернікова та керуюча Мангушським осередком ветеранської організації Прасков'я Бєлова.

Віра Тимофіївна багато чого побачила на своєму віковому шляху, але, як сама каже: робота рятувала мене! Працювала бухгалтером в різних установах району - в сільській раді, МТС, шкільному буфеті при райпо.
Ювілярка оточена турботою близьких і рідних людей. В даний час  живе зі своєю дочкою - Поліною Дмитрівною.
Щирі побажання гостей приємно вразили її. В  жітті В.Т. Онищенко було багато труднощів, але оптимізм та сила духу допомогли перебороти всі випробування долі. Незважаючі на такий поважний вік, вона з радістю підтримала розмову з гостями, розказала про своє життя. Та,  найголовніше, задула свічки на торті та загадала бажання!