Сьогодні, 8 квітня, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мангушської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Михайла Агурбаш.

У зв’язку з поширенням на території Мангушської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 комісією вирішено перевести на дистанційну форму навчання загальноосвітні заклади  з 09.04.2021 року до 19.04.2021 року.

Нагадуємо,що з 05.04.2021 року рішенням комісії заборонено:
-  проведення культурно-масових та спортивних заходів;
-  проведення репетицій, колективів художньої самодіяльності, засідань клубів за інтересами;
-  проведення тренувань спортивних секцій, занять у спортивних залах.
-  навчальний процес у Мангушській школі мистецтв;
-  Мангушській ДЮСШ "Колос".
Розглянути можливість дистанційної форми навчання.
Дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі.
       Всім керівникам посилити контроль, забезпечити  запровадження та неухильне дотримання передбачених актами законодавства протиепідемічних заходів на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з урахуванням рівня протиепідемічної небезпеки.