«Благоустрій — це візитна картка кожного села», - з впевненістю каже Олександр Троян

Староста у селах Стародубівка, Захарівка Олександр Троян карантинних, негожих сірих буднів не помічає, бо на селі роботи завжди вистачить, а якщо гаяти час, то ж і люди, як головні судді почнуть нарікать.

Тож увесь робочий час витрачається з подвоєною силою. На порядку денному  – питання благоустрою. Разом з директором місцевого комунального господарства Олександром Приходько староста планує заходи по прибиранню вулиць та провулків, очищенню бордюрів, прибиранню сухостоїв тощо, адже чистота села – одна з найголовніших місій, впевнений староста. Благоустрій - візитна картка села. Більше того, це показник рівня участі місцевої влади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою населеного пункту.