Рубрика: Староста повідомляє

Дата: 07.04.2021 11:34

Геннадій Янковський оголосив війну стихійним звалищам

Староста у селах Мелекіне, Білосарайська Коса, Портівське, Бурякова Балка, Глибоке, Огороднє Геннадій Янковський оголосив серйозну війну стихійним звалищам у населених пунктах! Відтепер до відповідальності притягуватимуть тих, хто порушує Правила благоустрою.

Найчастіше стихійні звалища утворюються  так: людина виносить старе крісло або буд.сміття і ставить його біля сміттєбака, потім хтось додає свого, поки не виростає ціла піраміда! Таким чином створюються стихійні смітники всюди, де тільки "можна". Незаконні смітники заполонили населені пункти і староста міцно взявся за вирішення цього питання.

"Ось, наприклад це стихійне звалище у селі Білосарайська Коса, - розказує Геннадій Михайлович, - це поблизу кладовища. Разом з начальником КП "Мангушське УКП" ми вирішуємо питання щодо ліквідації звалищ, складаємо графік прибирання".

Звертаємось до мешканців із проханням: не залишайте за собою "автографи" у вигляді сміттєвих пакетів деінде, для цього є спеціально відведені місця!