Сьогодні в комунальному закладі "Мангушський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Мангушської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Володимира Матяш відбулась робоча зустріч з вчителями загальноосвітніх закладів селищної ради, які викладають для школярів предмет "Захист Вітчизни".  Участь у нараді брали начальниця відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту Наталя Тосхопаран, начальниця відділу освіти Неллі Сєвєріна, військовий комісар Мангушського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Андрій Скляров та інші запрошені гості.

В ході зустрічі обговорювалося питання щодо підготовки та можливості проведення обласної спартакіади серед допризовної молоді - 2021.

Було розроблене Положення про проведення районного етапу змагань, затверджена кількість команд та визначились з орієнтовною датою проведення - середина квітня. Більш детальна інформація буде оприлюднена згодом.